Maruška mě oslovila v době, kdy už jsem měla na nejbližší období zcela plný diář. Jenže řekněte „ne“ děvčeti, které je připraveno se minimálně třikrát po sobě vydat z Pardubic do Ostravy na zkoušku.

Trošinku jsem tedy přeskládala svůj „výrobní harmonogram“ a slíbila, že šaty ušiju, i kdybychom se měly vídat o víkendech a svátcích. Živůtek je z krajky, která je hustě pošita perličkami. Sukně je 100% silk satin a 100% silk chiffon. Časově to byly jedny z těch náročnějších šatů, ale teď, když vidím výsledek, nelituju ani jednoho pracovního víkendu.

Podívejte se i na krásné video ze svatby.

13. června 2015


Maruška doporučuje:

Kadeřnice: paní Lenička, Kadeřnictví ul. Hollarova 
Vizážistka: Sandra Zarajošová

Ráda se dělím i o referenci: 🙂

Nejmilejší paní Magdo!

Chtěla bych Vám ještě jednou ze srdce poděkovat za svatební šaty, které byly prostě úžasné. Slova chvály pěli i všichni, kteří je spatřili!!! Bylo to opravdu moc příjemné je mít celý den na sobě, s těžkým srdcem jsem se převlékla až před 11 hodinou večerní.

Podařilo se mi alespoň částečně protřídit fotky od fotografa a ty neupravené alespoň trochu upravit. 🙂 Věřím, že se i Vám budou líbit. Nejlepší se mi zdálo je nahrát do alba, abyste si mohla vybrat, jaké se Vám budou líbit a hodit. Pokud je bude zveřejňovat, tak prosím jen uveďte autora (Foto: Lukáš Navara), jinak můžete používat jak je libo.

Na každou zkoušku šatů jsem se opravdu těšila, byla to pohádka vidět, jak taková krása vzniká. Ať se Vám daří a přeji moc a moc spokojených nevěst jako jsem já.

Maruška 

Leave a Reply