Multifunkční úpletové oděvy opět v nabídce

Přesvědčily jste mě!

Není to zase tak dávno, co jsem na Fleru nabízela variabilní trika a šaty z kvalitního, převážně jednobarevného úpletu.
Kdo si je jednou pořídí, velice rychle si je zamiluje a v obměnách se k nim znovu a znovu vrací. Proč? Prostě proto, že jsou:

 • maximálně pohodlné a přitom sexy
 • nemačkavé
 • lichotící snad každé postavě
 • obměnitelné: jeden díl můžete nosit na několik způsobů
 • víceúčelové: budete v nich vypadat skvěle v práci i na večírku. Záleží jen na doplňcích.
 • jedním slovem perfektní

Všechny tyhle důvody z nich dělají “must have” kousky, bez kterých vaše skříň zkrátka není úplná. 🙂

Kamarádky, kterým jsem takové triko nebo šaty ušila, mě vlastně nikdy nepřestaly přesvědčovat, abych je nabízela dál a že je škoda, když se u mě koupit nedají.
A tak oznamuji, že po několikaletém odolávání jsem svým přítelkyním dala definitivně za pravdu. Od této chvíle si u mě můžete znovu objednat to své vysněné triko nebo šaty, téměř v jakékoli barevné variantě a věřím, že i za přijatelnou cenu. 


Níže najdete základní nabídku modelů, ze kterých můžete vybírat. Vy sami si určíte barvu i velikost. Díky tomu, že nyní nespouštím běžný e-shop, a tedy nemám velké množství hotového oblečení na skladě, můžu každý kousek ušít přímo vám na míru, na základě vaší přesné objednávky. Buď si vyberete jednoduše jednu z velikostí dle tabulky → nebo se doma změříte a do objednávky mi napíšete přesné rozměry vaší postavy.

Za těchto podmínek vám garantuji dobu dodání zboží do 14 dnů.

Jak provést objednávku?

Vyplníte formulář, ve kterém:

 1. zvolíte model z nabídky níže
 2. vyberete si barvu dle vzorníku
 3. navolíte jednu z nabízených velikostí nebo vyberete “vlastní” a v poznámce upřesníte své tělesné proporce
 4. doplníte své kontaktní údaje
 5. odešlete formulář

Pokud jste kreativní a nebo zkrátka chcete z úpletu něco trochu jiného než co vidíte v aktuální nabídce, i tak se mi můžete ozvat. Jsem otevřená vzájemné tvůrčí spolupráci a můžu přímo pro vás vytvořit oblečení, jaké si představujete. Vše je o komunikaci.

Právě teď můžete objednávat

Variabilní triko / minišaty s dlouhým rukávem

Nápaditě ušitý top s asymetrickými rukávy, který si můžete upravit podle momentální nálady. Dá se obléknout jako klasické triko anebo jako tílko, když si rukávy zavážete dozadu a záda necháte odhalená. Do poznámky v objednávce prosím uveďte, jakou délku trika / minišatů si přejete.

Cena:

750 Kč (triko)
950 Kč (minišaty)

Variabilní tunika

Originální variabilní tuniku navléknete jako klasický kabátek nebo ji otočíte naopak a záda zůstanou odkrytá. Je na vás, jestli zvolíte širší nebo užší rukávy (prosím, upřesněte v poznámce). I tuniku dobře zkombinujete s dalšími variabilními kousky. Délka rukávů: 58-65 cm. Ideálně upřesněte v objednávce.

Cena:

1.250 Kč

Variabilní šaty-kalhoty

Multifunkční letní šaty, které jednoduchým úvazem proměníte v kalhoty se sníženým sedem. Vršek také snížit do úrovně pasu a doplnit jej tričkem. Anebo přes spodní část šatů uvážete pareo, čímž ji obohatíte o další vrstvy.  Do poznámky objednávce můžete uvést, jakou délku šatů volíte.

Cena:

1.250 Kč

Pareo

Obdélníkový kus látky, se kterým ale dokážete úplná kouzla, jak se přesvědčíte na fotkách. Chce to jen trochu šikovnosti a máte tu plážové šaty, sukni téměř po zem, která se skvěle hodí i k multifunkčnímu triku nebo efektní top.
Rozměry: 125 x 75 cm

Cena:

1.250 Kč

Vzorník barev:

Objednávka

(pro správnou volbu velikosti se podívejte do tabulky velikostí ↑)