Jmenuji se Magda Samlíková a po dobu deseti let mi bylo velkou ctí doprovázet nevěsty na cestě k jejich vysněné svatbě.

Jsem fashion designérka a dámská krejčová s více než dvacetiletou praxí. V letech 2013-2023 jsem se specializovala na navrhování a šití svatebních šatů, které podtrhávaly osobnost a výjimečnost každé ženy.

Krejčovskému řemeslu jsem se vyučila v době, kdy se na školu tohoto zaměření musela složit teoretická i praktická zkouška. Následně jsem absolvovala čtyřleté denní studium na střední škole oděvní, obor: oděvnictví. Zakázkovou výrobou dámských oděvů a doplňků se zabývám profesionálně od roku 1998. Po absolvování magisterského studia na Ostravské univerzitě v Ostravě nabízím kurzy šití a střihu pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Zakázkovou výrobu dámských oděvů jsem omezila pouze na svatební a společenské šaty.

Přečtěte si reference nevěst, které jsem oblékla.
Pokud uvažujete o svatebních šatech na míru od některé z mých kolegyň, velmi užitečným pomocníkem v rozhodování vám bude Miniprůvodce, kde se dozvíte, co je dobré vědět před první návštěvou ateliéru. Dostanete zde odpovědi na základní otázky ohledně výroby šatů. Budete tak mít představu, do čeho jdete a velice nám to usnadní počáteční vzájemnou komunikaci.