Bylo moc příjemné „odskočit“ si od šití tradičních svatebních šatů a vytvořit něco takového.

Vždy mám obrovskou radost, když i kadeřnice, floristka, vizážistka respektují styl pro který se nevěsta rozhodne.

16. května 2015


Nemůžu si nechat pro sebe Klárčino hodnocení 🙂

Dobrý večer, paní Samlíková, 

konečně se tedy dostávám k tomu, abych Vám napsala a poslala pár fotek.

Šaty byly perfektní, cítila jsem se v nich úžasně. Nic nepovolilo, nic se neroztrhlo. Seděly jako ulité, takže jsme ani ty zadní díly z tylu s mamkou nepřišívaly k sobě. Do zadního výstřihu jsme daly dlouhý stříbrný řetízek, vypadalo to skvěle, i když byl moc dlouhý, takže vlastně nebyl vidět jeho konec, ten jsem zastrčila do šatů, protože jinak pořád povlával.

Někteří samozřejmě byli v šoku, kromě mých nejbližších nikdo nevěděl, že šaty nebudou tradiční. Manžel byl nadšený. Ještě teď opakuje, že šaty jsou nádherné. Abych Vás pobavila, tak musím přiznat, že mi jednou vylezlo prso. 😀 V okamžiku, kdy jsme tančili první tanec…a t o tak divoce, že se mi vlastně v pase šaty přetočily a nejhlubší část výstřihu byla přímo pod prsem. 😀 Jednalo se o vteřinu a všichni taktně tvrdí, že si nikdo ničeho nevšiml.

Co se týká šatů samotných, nechala jsem je na ramínku pověšené celou dobu před svatbou v tom obalu. Bylo mi líto je z toho pečlivého zabalení vyndávat. Nevytáhly se, zůstaly nádherné. Nikde nebyly přeložené, prostě paráda. Během svatebního dne se nekrčily, krásně splývaly, antistatický sprej jsem měla, nepoužila jsem ho. Pohyb v nich byl luxusní. (…)

No a to je detailní popis všeho:)

Ještě jednou Vám strašně děkuji, že jsem ve svůj svatební den mohla mít na sobě šaty přesně podle svých představ. Ty nejkrásnější, které ke mně sedí a nádherně mi padly.

Spoustu spokojených zákaznic!

Klára V. 

Leave a Reply