Milá Magdo, 

myslela jsem, že zvládnu následující řádky napsat bez slz dojetí, ale nejde to. A ostatně by to byla škoda si tyhle krásné pocity neužít. 
Po první schůzce s tebou jsem věděla, že šaty budou krásné, ale ve svatební den jsem oblékla mnohem víc než šaty… Oblékla jsem sen, který jsi mi splnila a udělala ho ještě krásnějším než jsem si ho kdy vysnila! Díky tobě jsem během našeho dne vypadala krásně, ale hlavně jsem se krásně cítila. Byla to lavina neskutečných emocí a ani nespočítám kolik lichotek na šaty padlo. Šaty jsme opravdu viděly jen my dvě a maminka s babičkou, takže pro všechny kolem to bylo překvapení stejně jako pro ženicha, který řekl, že přesně takové šaty čekal, protože ty šaty jsou já. 
Všem nevěstám chci těmito řádky říci, že zvolit si tebe bude druhé nejlepší rozhodnutí po tom, kdy se rozhodly vzít si muže svého života. Nebojte se jít vlastní cestou, být jiné a originální. A také doufám, že dodáme odvahu těm, které si vyberou zimu pro svůj den. My měli -10, ale měli jsme sníh a taky sluníčko a prostě máme se, že se máme a mám se, že mám Magdu! 
Děkuji Magdi z celého srdce!
Děkuji za tvoji preciznost, za tvé rady, za tvůj přistup, vkus, um a profesionalitu! 
Bylo mi velikou ctí kráčet k oltáři v šatech od tebe! 
S úctou
Dita 
28. března 2018

Make up: Táňa Bystroňová 

Vlasy: Simona Taichmannová 
Šaty: nejlepší Magda Samlíková
Video: Martin Švec 
Grafika: Marf

Leave a Reply